Kirkkovaltuuston jäsenet 1.1.2019 - 31.12.2022

 

Matti Seppä                                    Kirkkovaltuuston puheenjohtaja

Hanna Uusi-Kuitti                          Kirkkovaltuuston varapuheenjohtaja 

Tapio Berggren                              Jäsen

Kantonen Jari                                  Jäsen

Karunen Timo                                 Jäsen

Kaisa Kirkko-Jaakkola                    Jäsen

Kari Lehtinen                                  Jäsen

Linda Lähdeniemi                          Jäsen

Madekivi Sirkka                              Jäsen

Seija Mahlamäki-Kultanen            Jäsen 

Anne Peräniitty                               Jäsen 

Merja Pulakka                                 Jäsen 

Seija Rautava                                  Jäsen                 

Kalevi Sillanpää                              Jäsen 

Juhani Törmä                                  Jäsen 

 

 

KIRKKOVALTUUSTON KOKOUSPÖYTÄKIRJAT

14.11.2016       10.1.2017     8.5.2017

13.9.2017       14.11.2017    14.12.2017

28.3.2018      30.5.2018       13.11.2018

16.1.2019