Punkalaitumen kirkkoneuvosto vuosina 2019 - 2020

  • Irina Kaukinen puheenjohtaja
  • Sirkka Madekivi varapuheenjohtaja
  • Jari Kantonen
  • Timo Karunen
  • Kaisa Kirkko-Jaakkola
  • Kari Lehtinen
  • Linda Lähdeniemi
  • Anne Peräniitty
  • Merja Pulakka
  • Kalevi Sillanpää

Kirkkoneuvoston pöytäkirjat vuodesta 2016 eteenpäin

18.1.2016      22.2.2016      21.3.2016     

25.4.2016      23.5.2016      23.8.2016  

20.9.2016      18.10.2016    7.11.2016      

12.12.2016    10.1.2017     31.1.2017  

 28.2.2017     28.3.2017     8.5.2017        

28.8.2017     31.10.2017  14.11.2017   

14.12.2017   16.1.2018     21.2.2018 

28.3.2018     18.4.2018    30.5.2018   

  4.6.2018     29.8.2018    24.10.2018

21.11.2018  12.12.2018